splash-aspect-ratio-1480-998

KONTAKTA OSS

DIREKTKONTAKT MED ANSVARIGA

Kristin-porträtt-svartvit

Hotellchef

Kristin Gustavsson

Tel: 073-8499 131

Mail: kristin@slottsholmen.com

Emil-porträtt-svartvit

Försäljningschef - Konferens, företagsevent & gruppbokning

Emil Welam

Tel: 072-6996 940

Mail: emil@slottsholmen.com

Jennie_porträtt

Konditor

Jennie Lindberg

Tel. 0490-795 800

Mail: jennie@slottsholmen.com

Frida

Marknad/ekonomi

Frida Schildt

Tel: 0490-795 800

Mail: frida@slottsholmen.com

Jamie_porträtt_svvi

Food & Beverage Manager

Jamie Holland

Tel: 070-7396 571

Mail: jamie@slottsholmen.com

Elina_

Restaurangchef (vikarierande)

Elina Fröjdh

Tel: 0490-795 800

Mail: elina@slottsholmen.com

ADRESS

Slottsholmen Hotell & Restaurang AB
Slottsholmsvägen 10
593 38 Västervik

premium bootstrap themes